05.09.2017, 00:00

Úveroví vzpierači

Zľavu viete získať aj pri platení poistného, keďže si viete vybrať spomedzi kvartálneho, polročného alebo ročného platenia. Vyberte si poslednú možnosť a ušetrite. Prečo? Pretože poisťovne si za menej ako ročné platenie účtujú prirážky. Ďalšou výhodou šetriacou vaše peniaze je uzatváranie povinného zmluvného poistenia prostredníctvom internetu a nie na pobočke, poprípade vám pár eur ušetrí aj viac poistení či poisťovaných áut.
Zdroj: Dreamstime

Dobrý sluha, ale zlý pán. Nie oheň. Ale úver. V rukách finančne pologramotných Slovákov. Budeme hyperbolizovať. Ale iba mierne. Naše domácnosti vzpierajú objemy, za aké by sa nehanbil ani Arnie v najlepších časoch. Len škoda, že vrchol rebríčkov regionálnych i úniových ovládame vo vzpieraní dlhu. Ten ide na odbyt viac ako povestné teplé rožky, súdiac podľa platov pekárov. Ťarcha dlhov je dokonca taká veľká, že sme úspešne ohli časopriestor: dnes sme, čo sa týka finančného zdravia domácností, tam, kde typická európska krajina pred desiatimi rokmi.

Prinesie alternatívna časová línia iný vý

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu HN. Pokiaľ si ho chcete dočítať do konca, predplaťte si jeden z troch nasledujúcich balíkov

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.