Odhadnúť pravdivostnú hodnotu najnovšej „Gorily“, teda obvinenie z priameho zapojenia „Roba“(Roberta Kaliňáka) a „strapatého“(Jána Počiatka) do dojenia štátu cez daňové vratky, dnes nedokáže nikto. Vysvetlenia sa môžu pohybovať na širokej škále a siahajú od možnosti uveriť litere „dokumentu, ktorý vyzerá ako vyšetrovací spis“, až po názor, že sledujeme ďalšie kolo diskreditačnej kampane východniarskeho krídla Smeru voči „Bratislavčanom“.(Ozaj, ako si dnes pán Paška kráti dlhú chvíľu v mestskom parku?) A kým bezpečnostné zložky nezverejnia viac informácií, na hodnovernú odpoveď sa nezmôž

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu HN.

Aj vďaka vám môžeme tvoriť poctivý obsah. Zaregistrujte sa do HNkonta a čítajte naše spravodajstvo, analýzy i komentáre. Všetko na jednom mieste a v kontexte. Ďakujeme, vážime si vašu podporu.

HNkonto umožňuje prístup k informáciám z Hospodárskych novín a aj k vybraným titulom vydavateľstva Mafra Slovakia.

HNkonto Vám umožní prístup k digitálnemu obsahu Hospodárskych novín a špecializovaných titulov vydavateľstva MAFRA Slovakia. V prípade problémov, skúste prosím obnoviť stránku (napríklad stlačením [F5] alebo Aktualizovať v okne prehliadača).

Súvisiace články