Pred šiestimi rokmi Robert Fico spolu s Monikou Flašíkovou Beňovou natočili reklamu, kde prezentovali prací prášok. Majster Poriadok, ktorý zatočí s každou špinou. Na tričkách, ktoré čistili, boli tváre Mikuláša Dzurindu a Vladimíra Mečiara, v tom čase úhlavných nepriateľov Smeru-SD. Odvtedy mal Fico podobné vystúpenia ešte niekoľkokrát, no už na úrade vlády ako premiér a na tričku svietili tváre z vlastných radov Smeru. Najnovšie sa v úlohe, prepytujem, špiny ocitla ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská. Áno, dôvodov na jej odvolanie bolo viac. Fico tak mohol urobiť n

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu HN.

Aj vďaka vám môžeme tvoriť poctivý obsah. Zaregistrujte sa do HNkonta a čítajte naše spravodajstvo, analýzy i komentáre. Všetko na jednom mieste a v kontexte. Ďakujeme, vážime si vašu podporu.

HNkonto umožňuje prístup k informáciám z Hospodárskych novín a aj k vybraným titulom vydavateľstva Mafra Slovakia.

HNkonto Vám umožní prístup k digitálnemu obsahu Hospodárskych novín a špecializovaných titulov vydavateľstva MAFRA Slovakia. V prípade problémov, skúste prosím obnoviť stránku (napríklad stlačením [F5] alebo Aktualizovať v okne prehliadača).

Súvisiace články