Predvolebná kampaň na Slovensku je v plnom prúde. Smer chráni Slovensko, Sieť sľubuje dobrý štát a KDH zase bezpečný domov. Čiže nič kreatívne a nič nové. Slovenské strany naďalej idú v zabehnutých koľajach a spoliehajú sa na to, že nejako už len bude a percentá prídu.

Na Slovensku však máme politika, ktorý spustil modernú kampaň s jasným a zrozumiteľným názorom pre voličov, ktorá navyše reflektuje aj požiadavky „obyčajných“ ľudí.

Ten politik je prezident Andrej Kiska a jeho kampaň „verejná objednávka“. Tá upozorňuje predovšetkým na problémy v zdravotníctve a školstve. Namie

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu HN.

Aj vďaka vám môžeme tvoriť poctivý obsah. Zaregistrujte sa do HNkonta a čítajte naše spravodajstvo, analýzy i komentáre. Všetko na jednom mieste a v kontexte. Ďakujeme, vážime si vašu podporu.

HNkonto umožňuje prístup k informáciám z Hospodárskych novín a aj k vybraným titulom vydavateľstva Mafra Slovakia.

HNkonto Vám umožní prístup k digitálnemu obsahu Hospodárskych novín a špecializovaných titulov vydavateľstva MAFRA Slovakia. V prípade problémov, skúste prosím obnoviť stránku (napríklad stlačením [F5] alebo Aktualizovať v okne prehliadača).