12.01.2017, 00:00

Od ministra dopravy chceme viac ako nové logo

Obdobie prelomu rokov, keď sa začína niečo nové a do života sa prirodzene vnesie nový impulz, je už tradične obdobím zmien a noviniek. Tento trend neobišiel ani teraz už bývalé ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja. Po novom už túto inštitúciu nájdete v telefónnom zozname len ako ministerstvo dopravy a výstavby. Chytľavý nový názov vošiel do platnosti na začiatku najnovšieho roka, keďže pôsobnosť ministerstva v oblasti regionálneho rozvoja už prechádza na samotný úrad vlády. Rozhodne pozitívna zmena, pretože človek ušetrí množstvo času, ktoré by spotreboval na vyslovenie celého názvu. Okrem názvu sa však mení aj logo ministerstva, a to už je jasný signál, že v tejto hospodárskej oblasti už nezostane kameň na kameni. Alebo si to len všetci želáme.


Celý rok 2016 bol pre naše „materské“ ministerstvo dosť náročný a dal by sa označiť ako nestabilný rok zmien. Od marcových volieb ho charakterizovali personálne zmeny na rôznych úrovniach, čo malo za následok, že množstvo problémov zostalo len na zásuvkovej úrovni a v praxi nedošlo ani len k hľadaniu riešení. Zostáva nám dúfať, že zavŕšenie tohto turbulentného

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu HN.

Aj vďaka vám môžeme tvoriť poctivý obsah. Zaregistrujte sa do HNkonta a čítajte naše spravodajstvo, analýzy i komentáre. Všetko na jednom mieste a v kontexte. Ďakujeme, vážime si vašu podporu.

HNkonto umožňuje prístup k informáciám z Hospodárskych novín a aj k vybraným titulom vydavateľstva Mafra Slovakia.

HNkonto Vám umožní prístup k digitálnemu obsahu Hospodárskych novín a špecializovaných titulov vydavateľstva MAFRA Slovakia. V prípade problémov, skúste prosím obnoviť stránku (napríklad stlačením [F5] alebo Aktualizovať v okne prehliadača).