Čoraz viac klientov má záujem o zlato
Generálny riaditeľ finančno-sprostredkovateľskej spoločnosti FinGO.sk Roland Dvořák povedal pre HN, že nie je jasné, ako sa banky budú správať ku klientom, ktorí požiadali o odklad.
Generálny riaditeľ finančno-sprostredkovateľskej spoločnosti FinGO.sk Roland Dvořák povedal pre HN, že nie je jasné, ako sa banky budú správať ku klientom, ktorí požiadali o odklad.
Regulácia a pokles miezd brzdia trh s krátkodobými úvermi.
Koronašok odradil Slovákov od krátkodobých pôžičiek. Banky, ale aj biznis čelia výnimočnej situácii, akú za posledné roky nezažili.
Slovenské peňažné domy sú na krízu dobre pripravené, vraví NBS.
Dohoda posilní Európu v globálnej aréne, hovorí v rozhovore Soňa Muzikárová, hlavná ekonómka Globsecu.
Vláda má necelé tri mesiace na to, aby vymyslela, ako konkrétne minúť miliardy eur z nového fondu EÚ.
Po dohode lídrov dostane Slovensko z európskych zdrojov viac ako 33 miliárd eur.
Rokovania o kľúčovom 750-miliardovom balíčku vo štvrtý deň smerujú ku kompromisnému riešeniu.
Rokovania o záchrannom balíčku a budúcom rozpočte sa v Bruseli neplánovane pretiahli do tretieho dňa.
Regulátor uvítal skutočnosť, že peňažné domy mali už v máji trikrát väčšie opravné položky ako vlani.
Investičné giganty JPMorgan a Citigroup si v prvom polroku odložili desiatky miliárd dolárov.
Zákazníci, ktorí majú napríklad hypotéku, výrazne viac ušetrili na splátkach, ako zaplatili na poplatkoch.
Inflačný vývoj pre nadchádzajúce mesiace vyzerá menej priaznivo z pohľadu spotrebiteľov.
Kauza okolo nemeckého fintechu vyvolala rozruch v Bundestagu a taktiež v Bruseli.
Cenová politika bánk smeruje k tomu, aby sa aj klienti správali efektívnejšie.
K prvým klientom sa v týchto dňoch dostávajú peniaze zo štátnej schémy antikorona 2.