05.09.2017, 00:00

Úveroví vzpierači

Zľavu viete získať aj pri platení poistného, keďže si viete vybrať spomedzi kvartálneho, polročného alebo ročného platenia. Vyberte si poslednú možnosť a ušetrite. Prečo? Pretože poisťovne si za menej ako ročné platenie účtujú prirážky. Ďalšou výhodou šetriacou vaše peniaze je uzatváranie povinného zmluvného poistenia prostredníctvom internetu a nie na pobočke, poprípade vám pár eur ušetrí aj viac poistení či poisťovaných áut.
Zdroj: Dreamstime

Dobrý sluha, ale zlý pán. Nie oheň. Ale úver. V rukách finančne pologramotných Slovákov. Budeme hyperbolizovať. Ale iba mierne. Naše domácnosti vzpierajú objemy, za aké by sa nehanbil ani Arnie v najlepších časoch. Len škoda, že vrchol rebríčkov regionálnych i úniových ovládame vo vzpieraní dlhu. Ten ide na odbyt viac ako povestné teplé rožky, súdiac podľa platov pekárov. Ťarcha dlhov je dokonca taká veľká, že sme úspešne ohli časopriestor: dnes sme, čo sa týka finančného zdravia domácností, tam, kde typická európska krajina pred desiatimi rokmi.

Prinesie alternatívna časová l

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu HN. Pokiaľ si ho chcete dočítať do konca, predplaťte si jeden z troch nasledujúcich balíkov

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.