Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
14.02.2018, 00:00

KOMENTÁR: Fico na dennú!

Možno sú na úrade vlády zvyknutí, že na každú novú agendu majú fešnú štátnu radkyňu, ale ak malý podnikateľ nemá na administratívnu výpomoc, papierom venuje svoje večery.

KOMENTÁR: Fico na dennú!
Zdroj: TASR/Martin Baumann

Zvýšenie príplatkov za prácu v noci podporil premiér Robert Fico nočnou šichtou v priemyselnom parku v Lozorne. Ako sám tvrdí, chcel tak prejaviť solidaritu s manuálne pracujúcimi. Autor komentára si tentoraz odpustí hlbšie a trocha ironické zamyslenie nad tým, či nasledovalo pozvanie parťákov na kolu, alebo toto privilégium majú len ľudia pracujúci vlastnou hlavou. Predsedu vlády tentoraz pochváľme a navrhnime, že solidaritu by mohol prejaviť aj s inými profesiami a vyskúšať si aj dennú prácu v kancelárii. Tam, kde účtovníci a právničky dennodenne

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.