Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
06.07.2018, 00:00

Miznúci Mizíci

Stanislav Mizík potvrdzuje, že mlčať je zlato. Ak ho chráni imunita, dôjde aj na židovské sprisahania. Dokázať autorstvo príspevkov na sociálnych sieťach je však náročné.

Miznúci Mizíci
Zdroj: Ľubomír Kotrha

Zhovorčivý Stanislav Mizík si v parlamente rád zaveršuje na tému „transmužovia, transženy, transforméry nejaké“ a „gender, transgender, mutant, transmutant“, na Špecializovanom súde však zostal skúpym na slovo. Letmý pohľad na jeho vystúpenia v pléne ukáže, že mlčať je naozaj zlato. Ak ho chráni imunita, dôjde aj na židovské sprisahania.

Brusel je Babylonskou vežou neomarxistického sionizmu a „sluhom Sionu“ nie je nik iný než Andrej Kiska, ktorý sa v Amerike túžil stať Židom. „Nie je to môj výraz, ale výraz internetu,“ tvrdil vlani Mizík. Aleba! Vari nie je digitálnym an

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.