Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
22.08.2018, 00:00

Každý je funkčný. V SIS

Tajných za štvrťstoročie ich existencie viedla pestrá spoločnosť: bývalý šéf Úradu vlády, bývalý šéf úradu tieňovej vlády či primátor Spišskej Novej Vsi, ktorý neskôr predával montované domy.

Vrcholom kariéry Antona Šafárika je jeho členstvo v komisii, ktorá v roku 2003 pripravovala návštevu pápeža Jána Pavla II. na Slovensku.

Nie je to položka, ktorú by sme čakali v životopise šéfa Slovenskej informačnej služby. V porovnaní s predchodcami pôsobí o čosi bizarnejšie, ale priznajme si: žiadnu bondovskú M medzi nimi nenájdeme.

Tajných za štvrťstoročie ich existencie viedla pestrá spoločnosť: bývalý šéf Úradu vlády, bývalý šéf úradu tieňovej vlády, riaditeľ Jadrovej a vyraďovacej spoločnosti či primátor Spišskej Novej Vsi, ktorý neskôr predával montované domy. S bezpečnostn

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.