Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
17.10.2018, 00:00

Keď u Kočnera klopú kukláči

Dôvodné podozrenie nie je vina. No neprekvapilo by, ak by mu napadlo, že jedinou päťhviezdičkovou rezidenciou, v ktorej strávi budúcnosť, bude Leopoldov.

Keď u Kočnera klopú kukláči
Zdroj: Ľubomír Kotrha

Marian Kočner sa dostal z Leopoldova. Nie vďaka procesným chybám, ale pre procesné úkony. NAKA vykonala prehliadky jeho početných nehnuteľností. Napríklad nebytového priestoru v Bonaparte. U susedov Roberta Fica klopú kukláči. Ten byt ho reprezentuje naozaj verne.

Kočner zatiaľ sedel pred svojou vilou v Bernolákove v spoločnosti Lynx Commanda. Vo vnútri medzitým vyšetrovatelia otvárali jeho trezor.

Spojenie „domová prehliadka“ nevyvoláva ktovieaké nádeje. Stačí spomenúť raziu vo firme Ladislava Bašternáka Vega plus. Veliteľka zásahu tím odvolala a razia prebehla na druhý pokus. Údajne ju zablokoval telefoná

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.