Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
12.11.2018, 23:20

Sláva Dankovi!

Otázkou je, či sa odvod pre reťazce neprejaví averziou k domácim potravinám, keď si spotrebitelia pri pohľade na ne predstavia zdražovanie.

Sláva Dankovi!
Zdroj: TASR

Prínos predsedu národniarov pre spoločnosť sa podceňuje. Vyvolal napríklad verejnú diskusiu o závažnom, no ignorovanom probléme neoriginality záverečných prác. Národniari sa tiež podpísali pod vzácnu zhodu veľkých obchodných reťazcov a odborárov. Zástupcovia zamestnancov sa pri novom odvode právom obávajú, že spôsobí nárast cien, prípadne sa môže prejaviť na nezamestnanosti.


Postoj KOZ sa môže ukázať oveľa dôležitejší ako kampaň reťazcov. Tie v emotívnom spote ilustrujú vplyv odvodu na zvýšených nákladoch rodiny s malými deťmi. Pocit déjá vu je v tomto prípade namieste. Nie

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.