Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
11.02.2019, 00:00

Papierová radosť

Naozaj nie je dôvod otvárať šampanské za to, že úrady zrušili papierové potvrdenie o návšteve školy v čase, keď súkromná spoločnosť testuje na Slovensku lietajúce auto.

Papierová radosť
Zdroj: Reuters

Do redakcie prišiel klasický list. Autor – jednoduchý živnostník sa desí novej povinnosti podávať daňové priznanie už len elektronicky. S počítačom nepracuje. Chápeme, koniec koncov k nulovej miere digitálnych znalostí sa hlási minimálne jeden poslanec parlamentu (aj keď on možno účelovo). Ak nie je práca s počítačom prekážkou k vstupu do parlamentu, nemusela by byť ani k malému podnikaniu. No pochopenie tejto skupiny akoby zákonodarcom chýbalo. Možno aj preto, že ako podnikateľa si predstavujú najmä mocných biznismenov, s ktorými sa stretávajú kdesi na kole. Na podnikani

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.