Sledujte nás na Instagrame
@hospodarske_novinyPrezident má u nás len takú moc, aká osobnosť v jeho kresle sedí. Balansuje na visutom lane medzi popularitou u verejnosti, ktorá očakáva nadstraníckosť, a vlastnými ambíciami či ústavnými povinnosťami, ktoré ho nútia vstupovať do politických konfliktov s vládou.
Zuzanu Čaputovú táto koalícia za prezidentku spočiatku veľmi nechcela. Sme rodina postavila vlastného kandidáta, SaS podporila Roberta Mistríka a vedno s Igorom Matovičom jej naznačovali, aby sa vzdala.
Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 72% na dočítanie.
Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Denný prehľad správ emailom
Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.
Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.