Po kontroverznom vypadnutí z Ligy majstrov nastúpi dnes Slovan na prvý duel v európskych pohároch v tejto sezóne.TASR

Slovan si poradil so Zlatými Moravcami a zabezpečil si jedenásty titul

15.05.2021, 19:03
"Belasí" momentálne vedú o sedem bodov.

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava získali rekordný jedenásty majstrovský titul v ére samostatnosti.

Zabezpečilo im ho sobotňajšie víťazstvo v Zlatých Moravciach 4:0 v predposlednom 9. kole nadstavby Fortuna ligy, po ktorom majú na čele tabuľky nedostihnuteľný náskok.

Úvodné dva góly hostí, ktorých prvýkrát trénersky viedol Vladimír Weiss st., dosiahol v prvom polčase David Strelec, ďalšie dva pridal po zmene strán Ezekiel Henty.

"Belasí" momentálne vedú o sedem bodov, ich najbližší prenasledovateľ z Dunajskej Stredy hral od 18.00 h na štadióne Trenčína.

FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - ŠK Slovan Bratislava 0:4 (0:2)
Góly: 26. a 42. Strelec, 74. a 76. Henty. Rozhodovali: Ochotnický – Weiss, Ádám, ŽK: Balaj - De Kamps, Weiss ml., 257 divákov
ViOn: Chovan – Čögley, Menich, Chren, Čonka – Tóth, Grozdanovski – Ďubek, Vujič (67. Mihálik), Kyziridis – Balaj
Slovan: Greif – Pauschek, Abena, Božikov, De Marco (85. Lovat) – De Kamps, Rabiu – Holman (75. Ratao) – Daniel (68. Čavrič), Strelec (68. Henty), Weiss ml. (85. Ožbolt)

01 - Modified: 2024-04-16 16:51:58 - Feat.: - Title: Slovan hľadá novú jednotku. Belasí potrebujú brankára aspoň na tri sezóny. Borjana však fanúšikovia „žrali“ 02 - Modified: 2024-04-14 10:54:20 - Feat.: - Title: Slovan má ďalší titul, belasí sa však musia už pozerať za horizont. Tieto aspekty treba zlepšiť či doriešiť 03 - Modified: 2024-04-13 16:27:25 - Feat.: - Title: Slovan Bratislava získal rekordný štrnásty titul majstra Slovenska 04 - Modified: 2024-03-30 19:00:38 - Feat.: - Title: Slovan zdolal Podbrezovú v skupine o titul. Tri body zariadil v prvej minúte nadstavenia Marcelli 05 - Modified: 2024-03-14 14:53:47 - Feat.: - Title: Lobotka aj Soták sa tešia, ich klub zabojuje o pohárové finále. V podbrezovskej bubline sa riešila len výhra
27. apríl 2024 20:08